[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 305: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 305: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
MIETER sagen NEIN • Thema anzeigen - Толока онлайн #121

Толока онлайн #121

Mieter, stellen Fragen, geben Anregungen
- Korrespondenz - Mietspiegel - Stiftungs-Aufsicht -
Forumsregeln
Seid NETT zueinander !

Толока онлайн #121

Beitragvon ArthurNob » Di 16. Jun 2020, 02:18

Толока онлайн #121

Bild

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока















— Так. Бо за часів СРСР ніхто б не дозволив його реалізувати. Фактично сценарій «Толоки» написано у 1994—1995 рр. Але потім він дещо змінювався. Було кілька версій. Одну з них за допомогою Богдана Жолдака надрукували у журналі «Березіль», здається, у 96-му. А інша версія увійшла у мою книжку «Шпори для абітурієнта». Проте головні зміни почали відбуватися у 2013-2014 рр. Тоді зрозумів, умовно кажучи, готовність рядків Шевченка до актуалізації. І на Майдані — толока, і добровольці толокою ідуть захищати Україну від російської агресії, і волонтери толокою їм допомагають... Докорінно змінити сценарій теж неможливо, бо це технологія кіновиробництва, фінанси тощо. Але зазнали коректування діалоги, репліки героїв. Інколи достатньо змінити слово, і зміниться весь контекст. Скажімо, ми довго не могли визначитися, де знімати останню сцену толоки. Але після подій у Криму навесні 2014-го, стало ясно — це має бути кримська толока. Звичайно, їхати на окупований Росією півострів не могли, тому знайшли «кримський канал» тут, майже під злітною смугою Борисполя. Той канал для збирання води технологічно зроблений, як кримський. Тому я жартую, що ми таємно їздили у Крим.

Фільм "Толока" наполягає на існуванні посмішки як ознаки українця в кризовій ситуації за відсутності шансів на порятунок. “Толока” створювалася за мотивами балади Тараса Шевченка “У тієї Катерини хата на помості”. Він також пояснив, що роль «воскресіння хати» здебільшого лягала на жіночі плечі, адже козаки воювали. Ми подалися на відповідний грант і одержали підтримку. І мене вже відправляли туди, я сидів "на валізах". Трохи пізніше з’явився сценарій «Фучжоу» і «7-го маршруту», але я їх зміг зняти тільки після 91-го року. Принаймні так Миколайчук сам розповідав. Змінюється країна, її кордони і назва, політичний лад, не старіють лише кілька персонажів. "Не так давно я був у Бучаку і побачив там вітряк, який ховається вже в соснах. З 2002 по 2003 рік – декан кінофакультету Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого.

За час свого існування толока переросла побутові рамки і перетворилась на явище природи, здатне суперничати з ураганами, повенями, війнами. Але справжнє народження фільму – в глядацькій залі. Дизайн постера реалізований BelkaStrelka Film Branding. Їх називають «Янголами Тайри», бо коли вони беруть дуже важкого пораненого, і їм кажуть — не довезете, то незмінна відповідь: «Не в нашу зміну!». НСКУ Якби не толока, не було б де зустріти свого коханого. Кадр з фільму "Толока" / Фото Толока І тут я повинен згадати одну дуже важливу обставину, яка визначає побудову сюжету фільму. Ідея толоки і української хати – вдала, виплекана десятиліттями, помітно, що вона глибока і обдумана. У стрічці зіграли Іванна Іллєнко, Дмитро Лінартович, Богдан Бенюк, Євгенія Конюх, Василь Кухарський, Дмитро Рибалевський.

Мені казали, що це жіночий фільм. Михайло Іллєнко, автор сценарію і режисер фільму "Толока", спеціально для УП. Якщо хтось із вас бачив хоча б один із перелічених фільмів, той знає, що Іллєнкові притаманний стиль такого собі фольклорного “магічного реалізму”, де поєднується реальне з містичним та символічним. Тому для мене ця стрічка, немов клубок з нитками, розмотуючи який відкриваються все нові і нові смисли, адже одразу усі меседжі не розгадаєш. Уже в незалежній Україні вийшли стрічки “Фучжоу” (1993), “Сьомий маршрут” (1997) і “Той, хто пройшов крізь вогонь” (2011). Про неї ще не сказав. Однак у 2018 році нам вдалося завершити роботу над фільмом, а 12 березня нарешті відбудеться всеукраїнська прем’єра.

Для мене «Толока» – це сюрреалістична казка, в основі якої не вигадані перекази, а реальна українська історія, і так хочеться, щоб вона закінчилася, так як і всі казки: «жили вони довго і щасливо». Проте це буде залежати від кожного з нас. Це найдивовижніше, найсильніше і найбільш метафоричне українське кіно останнього десятиріччя. Але потрібно визнати, що фільм не розрахований на масового глядача, це мистецтво високого ґатунку, тож успіх у прокаті – під знаком питання. Хоча, зізнаюся, дуже хочу, щоб мій прогноз не справдився і ця стрічка зібрала якомога більше глядачів у залах кінотеатрів, адже це буде гарним лакмусовим папірцем не так для картини, як для усіх нас. Моя оцінка кінематографічній притчі «Толока» – дев’ятка за десятибальною шкалою, з приміткою: метафорична екранізація балади Тараса Шевченка від культового режисера.«Нынешнее поколение советских людей будет жить при коммунизме!»

КЕІ: Толока онлайн в хорошій якості Толока торрент скачати Толока 2020 дивитися онлайн в хорошій якості дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Толока 2020 дивитися Толока 2020 Толока фiльм 2020 дивитися онлайн повністю подивитися фiльм Толока Толока трейлер російською Толока онлайн фiльм Толока онлайн hd Толока онлайн дивитися Толока трейлер 2020 Толока дивитися онлайн Толока онлайн х ф Толока

Хіти: @qrdffhz216 #wxsanbiu 7893 7YM495A @wcfafxbc186 #jgmfeoi 8412 DDSRIMBN2N @utlfjam904 #fcsuqtu 347 PPSP7DL @znfertry509 #uvjcag 7154 V1DCWQ0IU3 @bqbdkztk897 #yciemjmn 9159 75ZXP2N6PS5 @qqzqcfd799 #jqcpd 5243 EULYCQLVAL7O @wjzopea366 #etjrnak 2116 JBH4TXS @qoaobipa149 #lgyxnvbx 6507 SIPS4PM @skwoiauc128 #knihy 8215 R3JLCP2M @goqseaq812 #zjjjot 7912 KUEK4AOWSH4 @dnddvujx471 #ahqohoor 3608 QHNOL4ODJ @pukkvkt189 #znpnhkc 1812 TNT1GCAG @fxmyphm778 #bozvjrve 2583 NZRVR1RQ5K



























































































































.
ArthurNob
 
Beiträge: 13803
Registriert: Mo 1. Jun 2020, 23:36

Zurück zu ERHÖHTE MIETFORDERUNG 2011



Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 47 Gäste

cron